Kuidas tekstiilipesurit kasutada?

Kärcher Puzzi 8/1 kasutusjuhend + otsikute vahetamise juhend:

1.Kõigepealt eemaldatakse tolmuimejaga puhastatavalt pinnad suuremad sodid.

2.Lahusta soojas vees(kuni 50c) puhastusaine.

3.Kui puhastusaine lahustunud, kalla vahend masinasse, ära kalla mööda! Jälgi, et vahend pihustamise ajal masinast otsa ei saaks.

4. Paiguta valge nõu tühjana oma kohale tagasi, sinna hakkab kogunema must vesi. Igakord, kui teed uue lahuse puhastusvahendit, kalla ära ka valges ämbris olev must vesi- nii väldid masina kahjustamist ämbri ootamatult täissaamise pärast.

5. Paiguta läbipaistev kaas masinale. Ära aseta masinat paksule vaibale, murule või mujale sellisele pinnale, kus masina jahutuse jaoks vajalik õhuliikumine võib olla takistatud. Murupeal kasutamiseks paiguta masina alla näiteks vineer või muu selline plaat.

6. Ühenda pesur vooluvõrku ning vajuta parempoolset kollast nuppu-pihustamise pildiga, masin hakkab vaikselt häält tegema.

7. Pesuvahendi pihustamiseks vajuta käepidemel olevat kollast klahvi.

8. Pihusta vahend pestavale pinnale, lase vahendil 4-7 minutit mõjuda. Vajadusel hõõru tugevaid/vanu plekke harjaga. Peale pihustamist lülita pihustusfunktsioon välja, vajutades samale parempoolsele kollasele nupule.

9. Lülita sisse veeimemis funktsioon vasakpoolsest kollasest nupust(noolega pilt). Masin hakkab valjemat häält tegema.

10. Ime vesi puhastatavast pinnast pesuriga välja, liiguta veeimeja otsa aeglaselt ja paraja tugevusega vastu pinda hoides.

11. Kui peale puhastusvahendi väljaimemist on plekk endiselt näha, siis korrata eelnevat tegevust.

12. Kuigi pesuriga saab enamus vahendit pinnast välja, jääb pind siiski natukene niiskeks ning vajab veidi kuivamisaega.

13. Kui peale pesu lõppu on pesuvahendit veel masinas, siis võid selle veeimeja otsaga masina seest välja imeda valgesse ämbrisse ning ära kallata. Pese ja kuivata ämber, läbipaistev kaas ning tagasta pesur puhtalt!

Polstriotsiku vahetamine vaibaotsiku vastu

1.Polstriotsiku eemaldamiseks keera kollast osa vastupäeva.

2.Kui osa lahti, tõmba tasakesi polstriotsik välja.

3. Aseta polstriotsik eemale ning võta vaibaotsik.

4.Torka vaibaotsik tasakesi käepidemesse, jälgi et lükkad otse ning et käepide jääks    paraleelselt toruga.

5.Kollast osa päripäeva keerates, keera vaibaotsik käepideme külge kinni, mõistliku jõuga.

6.Vaibaotsik on kasutamiseks valmis, vaibaotsikul on samuti pihustamisfunktsioon- lülitage masinal olevat parempoolset nuppu, pihustage vahend vaibale, laske mõjuda, lülitage vasakpoolsest nupust imemisfunktsioon sisse ning imege vaibaotsikuga must vesi vaibast välja.

#tekstiilipesurirentkuressaares, #puhastusteenuskuressaares, #diivanipuhastuskuressaares, #autosalongikeemilinepuhastuskuressaares