Pesurid

Tekstiilipesurid:

Kärcher Puzzi 8/1

Ülimalt sobilik autosalongi, diivanite, toolikatete ja muu sellise puhastamiseks. Pesur tuleb koos polstriotsikuga. Pesurit on lihtne kasutada ning tulemus on super!

Kärcher Puzzi 10/1

Eelnevalt nimetatust mudelist on see pesur võimsam ning suurema musta/puhta veepaagiga- seega on võimalik oma autosalong, diivan ja vaibad veelgi efektiivsemalt puhastada!

Sellel masinal on ka vaibaotsik, millega saate oma vaiba pesta mugavalt ilma kummardumata. Ideaalne suuremate pindade pesemiseks. Väga hea tekstiilipesur vaipade puhastuseks ja ka kõige raskemate plekkide eemaldamiseks diivanitelt ja mujalt!

Mõlemale pesurile saab soovikorral ka piluotsiku, kohtade jaoks, kuhu polstriotsikuga hästi pesema ei pääse-auto uksepolstrid ja muud kumerad/kitsad kohad.

Mõlemad tekstiilipesurid on võimekad ning väga heade tulemustega!

Piluotsiku soov maini pesurit broneerides!

Aurupesurid:

Kärcher SG 4/4

Suure võimsusega tööstuslik professionaalne aurupesur. 4 bar aururõhk tagab optimaalse puhastuse. Lisaks on palju erinevaid otsikuid vastavalt puhastussoovidele.

Lõputult reguleeritav aurujuga ja auru küllastuse reguleerimine võimaldavad masinat ideaalselt kohandada igaks puhastustoiminguks.

Kahe paagiga süsteemi saab igal ajal taastäita ning see tagab nii kiire kuumutusaja kui ka katkestusteta töö. Pesur tagab sertifitseeritud desinfitseerimise.

Puhasta köök, vannituba, mööbel, vuugid, kiviplaadid, roostevabad pinnad, auto mootoriruum, autosalongi plastikosad jne! Aurupesuri kasutusvaldkond on väga suur!

Kui soovite puhastada siledaid pindu-uksi, seinaplaate, plaaditud põrandaid, laudpõrandaid, nahkdiivanit, nahkistmeid jne, siis saab soovikorral lisaks osta froteerätikuid käsiotsikule ja põrandaotsikule. (kmpl.põrandaotsiku rätik+käsiotsiku rätik 5eur).

#tekstiilipesurirentkuresaares, #aurupesurirentkuressaares,  #keemilinepuhastus, #aurupuhastirentkuressaares